Nasz portal to miejsce w sieci zrzeszające kreatywne łódzkie przemysły

Nasz portal to miejsce w sieci zrzeszające kreatywne łódzkie przemysły. Stworzyliśmy to miejsce także by wspierać kreatywne inicjatywy i informować o nich mieszkańców oraz turystów, promować łódzkie wydarzenia i mówić głośno o kreatywnych osobowościach w naszym mieście.

A za tym wszystkim stoimy my Fundacja #becreative która została powołana by szerzyć łódzką kreatywność z której słynie nasze miasto.

Chcesz zostać partnerem lub sponsorem naszego portalu? Dowiedz się więcej o możliwości współpracy ze specjalnie przygotowanej oferty dla biznesu.

Pobierz pełną ofertę
Partner portalu
Sponsor portalu

Baner reklamowy

Statyczny baner reklamowy w różnych rozmiarach i usytuowaniach do wyboru, umieszczony na stronie głównej serwisu oraz wybranych stronach pobocznych.

Czas i koszt obecności baneru w serwisie ustalany indywidualnie z Klientem.

Post sponsorowany

Post publikowany w ramach serwisu przygotowany na treściach (copy & foto) dostarczonych przez Klienta lub w pełni przygotowany przez zespół kreatywny portalu.

Współpraca poza portalem

Możliwość uczestniczenia w wydarzeniach, wystawach, spotkaniach i innych inicjatywach organizowanych przez portal. Wszystkie wydarzenia są organizowane z główną misją promocji przemysłów kreatywnych w Łodzi.