Jak to działa

Portal kreatywne-lodzkie.pl to niecodzienny, kreatywny przewodnik łódzki stworzony przez Łodzian dla Łodzian. To portal przemysłów kreatywnych, którego celem jest zrzeszenie w jednym miejscu online tak silną w naszym mieście branżę kreatywną, ciekawe inicjatywy oraz osobowości. To interaktywna mapa przemysłów kreatywnych, murali, kamienic, łódzkich miejsc i wydarzeń, która raz w roku przerodzi się w drukowane wydanie niecodziennego kreatywnego przewodnika.

A za tym wszystkim stoimy my - Fundacja #becreative, która została powołana by szerzyć łódzką kreatywność z której słynie nasze miasto.

Chcemy by nasza przestrzeń była przyjazna zarówno dla Nas Łodzian ale także dla turystów odwiedzających nasze miasto. W tym celu podzieliliśmy portal na kilka kategorii, które w łatwy sposób pozwolą na wyszukanie konkretnych miejsc, przemysłów, wydarzeń czy inicjatyw. Znajdziecie tutaj miejsca związane ze sztuką, kulturą ale także przedstawicieli świata mody, designu, street artu czy fotografii. Zaprezentujemy Wam te miejsca gdzie WARTO ZJEŚĆ, WARTO BYĆ czy te które WARTO ZOBACZYĆ.

Pierwszy portal kreatywnych przemysłów w Łodzi

Pierwszy portal kreatywnych przemysłów w Łodzi

i co dalej?

ALE TO NIE WSZYSTKO.

Naszym celem jest także stworzenie społeczności branży kreatywnej, miejsca wymiany doświadczeń i wzajemnej promocji. Dlatego udostępniamy naszą przestrzeń przemysłom kreatywnym by poprzez stworzenie indywidualnych profili swoich działalności informowali, wspierali i szerzyli informacje o sobie i swoich działaniach.

Jeśli jesteś przedstawicielem branży kreatywnej, ciekawej inicjatywy, wydarzenia czy biznesu i chcesz być obecnym na naszym portalu by dzielić się z innymi waszymi działaniami czy realizacjami dołącz do Nas tworząc swój kreatywny profil.

Stwórz swój
kreatywny profil

Wybierz wariant profilu w zależności od funkcjonalności informacyjnej i promocyjnej którą będziecie chcieli dzielić się z naszymi użytkownikami. Stworzyliśmy do wyboru pakiet darmowy/ pakiet na start/ pakiet standardowy / premium oraz VIP.

Działaj, wspieraj, informuj, promuj i twórz społeczność

Celem portalu jest promocja łódzkiej kreatywności poprzez wspólne działania branży kreatywnej, szerzenie informacji o wydarzeniach, inicjatywach i ciekawych osobowościach a także promocja konkretnych podmiotów kreatywnych w danych kategoriach zainteresowań użytkowników.

i co dalej?

Chcesz dołączyć?

Zarejestruj się i wybierz odpowiedni pakiet dla swojego profilu. Wybierz kategorię swojej działalności – kompletną rozpiskę kategorii znajdziesz tutaj a następnie po weryfikacji z naszej strony uzupełnij swój profil w ciekawy i angażujący sposób.
Jeśli nie masz czasu na takie działanie ale chciałbyś być obecny na naszym portalu – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie a my zrobimy to za ciebie. Uzupełnimy twój profil i odpowiednio go wypromujemy.

Symboliczne kwoty abonamentowe które są przypisane do pakietów zależne są od tego co i jak chcesz od Nas otrzymać i publikować dla innych. Szczegóły każdego pakietu znajdziesz tutaj. Od ciebie zależy, który z nich wybierzesz i tym samym czym będziesz chciał się podzielić z innymi.

Możliwości jest wiele- możesz opublikować tylko podstawowe dane o swoim profilu lub uzupełnić go o galerię zdjęć, posty informacyjne i wydarzenia by inni mogli się o nich dowiedzieć. Profile są także przygotowane na publikacje filmów i szczegółową ofertę. Pamiętaj, że wybrane pakiety pozwalają na obecność na interaktywnej mapie, która już nie długo będzie dostępna jako aplikacja online a także drukowany łódzki przewodnik kreatywny.

Na start mamy dla Was niespodziankę !

Każdy kto zarejestruje się na naszym portalu do końca sierpnia dostanie od nas PAKIET PREMIUM w PREZENCIE do końca roku by poznać wszystkie możliwości jakie przygotowaliśmy dla naszej społeczności. Korzystajcie z nich dowolnie i w pełni! A jeśli masz do nas pytania zapraszamy do kontaktu!


Dołącz do nas

Jeśli nie chcesz tworzyć swojego własnego profilu możesz zostać naszym partnerem lub sponsorem. O szczegółach komercyjnej współpracy z naszym portalem zapoznasz się tutaj.